חברתנו מתמחה בצילום והפקת מגנטים באירועים, תוכלו להתרשם ממגוון העבודות הנרחב ומהנסיון והידע שלנו, מאיכות המגנט שלא דוהה או מתקלף(הדפסה תרמית),ממגוון המסגרות הייחודיות רק לנו ומהאפשרויות הרבות לשדרוג האירוע- מסך לבן, קיר הוליווד, מסגרות קרטון, מגנט על קאפה ועוד....

צילום מגנטים לאירועים

צילום מגנטים לאירועים הינו שירות שכל אדם שעושה אירוע צריך, והסיבה לכך היא שהאורחים שלכם פשוט מצפים לזה! בשנים האחרונות קשה מאוד למצוא אירועים שאין בהם שירות של צילום מגנטים, ולכן, אם גם אתם מחפשים את הדרך הטובה ביותר לזכור את החגיגה שאתם מתכננים, אנחנו כאן בשבילכם. את חברת המגנט המתוק הקמנו כבר לפני מספר שנים ואלנו אתם מוזמנים לפנות אם אתם רוצים להזמין שירותים מגוונים כמו:
- צילום של מגנטים לאירועים 
- אטרקציות שונות לאירוע 
- דוכני מזון שהאורחים לא יוכלו להישאר אליהם אדישים 
אנשי הצוות שלנו מכירים את התחום לעומק ואיתנו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות כך שהאורחים לא רק ייהנו מהאירוע עצמו, אלא גם מכל ההפתעות שמחכות בו. 
 
צילום מגנטים לאירועים

צילום מגנטי עושים בצורה איכותית או לא עושים בכלל 

זה שיש היום הרבה מאוד חברות שמהן אתם יכולים להזמין שירותי צילום מגנטים לאירוע שלכם זה נכון, אך לא בכל מקום תוכלו לקבל את הטוב ביותר. אם חשוב לכם שהמגנטים יהיו לא רק רבים במספר אלא גם איכותיים וכאלה שנשמרים לאורך שנים, הרי שאנחנו הכתובת הכי טובה שעליה תוכלו לחשוב. אצלנו נעשה שימוש בחומרים הכי טובים ואיכותיים שיש, ומעבר לכך, אצלנו הצלמים הם צלמים מקצועיים ביותר. לכן אנשים שמזמינים מאיתנו שירות של צילום מגנטים לא מצטערים על כך כי בפועל אנחנו מספקים להם מזכרת לכל החיים. צילום של מגנטים זו מתנה מקסימה לא רק לבעלי האירוע אלא גם לכל אחד ואחד מהאורחים, אז למה שלא תיפנו אלינו עוד היום להזמנת השירות המקצועי, המוביל והאמין שלנו?