צילום מגנטים לחתונה

צילום מגנטים לחתונה זו לא רק מתנה לאורחים, אלא זו גם הדרך הכי טובה שבה אתם בעצמכם תוכלו לזכור את האירוע הכי חשוב בחיים שלכם. כולנו יודעים שלא קל למצוא אהבה ולכן זה טבעי שאם כבר מצאתם אהבה והחלטתם להתחתן, הרי שתרצו לעשות את האירוע הכי גדול, מרשים ומדובר שאפשר. זו הסיבה שבגללה כדאי לכם לשים לב לכל הפרטים שמרכיבים את החגיגה, וחלק ממה שצריך זה להתייחס גם למזכרות שיישארו ממנה. ממש כפי שלא הייתם רוצים לוותר על שירותיו של צלם חתונות מקצועי, כך גם לא כדאי לכם לוותר על שירותי צילום מגנטים, ואנחנו הכתובת הכי טובה שתוכלו לפנות אליה בנושא הזה.

14907049_655832607918699_6469125523643589281_n.jpg

 

איכות ללא פשרות

למי מכם אין מגנט שדוהה או מתקלף על המקרר....? המגנט המתוק שמים דגש על צילום המגנטים אך גם בעיקר על איכות ההדפסה ואורך חיי המגנט. אצלנו קיימת שיטת "הדפסה תרמית"-מגנט שמודפס באיכות הגבוהה ביותר ולא מצריך למינציה-לא דוהה ולא מתקלף. מזכרת נהדרת שתישאר עמכם לאורך שנים.

צילום מגנטים לחתונה

 

ייחודיות בתחום המגנטים

במגנט המתוק קיים צוות גרפיקאים הנותן מענה למסגרות ייחודיות ועיצוב לפי בקשת הלקוח. 

בנסוף קיימות אפשרויות נוספות לשדרוג המגנטים ולהפוך את האירוע שלכם למרגש ומיוחד:

צילום מגנטים על גבי קיר הוליווד

צילום מגנטים על מסך לבן(סטודיו באירוע)

הדפסת מגנטים נוצצים

הדפסת תמונות 10*15 עם מסגרת קרטון

הדפסת מגנט מנייר פוטו כסף/זהב

הדפסת מגנט פולאריוד

 

 

15857402_10205855751391749_1559868_o.jpg

צילום מגנטים במחיר נוח

כל מי שכבר יצא לו לארגן חתונה בעבר, בין אם את החתונה שלו ובין אם חתונה של כל אדם אחר, יודע לומר שחתונות זה לא עניין זול. זה מתחיל בבגדים של החתן והכלה, ממשיך בבחירת האולם או גן האירועים ועובר דרך ההוצאות הגדולות על האוכל, המוזיקה וכל האטרקציות השונות. לכן, אם גם אתם מחפשים את הדרך שבה תוכלו ליהנות שירות כמו:

דוכי מזון באירוע

מגנטים לחתונה

אטרקציות וגימקים לרחבה

כובעי בלונים בצורות

ועוד המון אטרקציות ייחודיות
 

ולא לשלם על כך הון, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום! חלק מהאידיאולוגיה שלנו בחברת המגנט המתוק היא לתת הצעות מחיר נוחות לכל הלקוחות שפונים אלינו. ברור לנו שאתם מוציאים הרבה כסף על החתונה שלכם ולכן חשוב לנו שלפחות על המגנטים לאירוע תשלמו מחיר הוגן שאינו גבוה מידי. 

Magnets (29).jpg